Вирує шкільне життя нестримним потоком подій: між перервами та уроками народжується дружба, виконуються шкільні доручення, вибухає нестримна енергія непосидючих "дзиґунчиків", формуються та реалізуються "неймовірні задуми"...
Там, де для пересічного токмачанина шкільне життя уявляється формулою "урок-перерва", для активних та небайдужих учнів діє інша формула: "треба все встигти".
Так, минулого тижня в школі відбувся І етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри "Сокіл" ("Джура").
Шестикласники вперше взяли участь у цій командній грі, проте їхні виступи були достойними порівняно з суперниками з 7-10 класів. Хочу відмітити згуртованість, злагодженість дій, взаєморозуміння учасників команди 6-В класу. І хоча наша команда не вийшла у призери змагань, я помітила, наскільки серйознішими, відповідальнішими стали учні порівняно з минулим роком. Тому подяку від класного керівника отримали учасники команди Бобровна Юлія, Коляда Ольга, Арчакова Ксенія, Хлопко Назар, Коляда Олег, Дарусенков Давид, прапороносець Чишко Микита та командир Горін Іван.
Також подяку заробили Любачевський Євгеній за своєчасну заміну в естафеті, Філіпова Анастасія, Кірстюк Дар'я, Жеребков Денис, Мельник Єгор за активну підтримку однокласників. Тренерам-старшокласникам Горі Анастасії та Булану Артему виражаю слова вдячності за підготовку наших учнів до змагань.
Думаю, що фізичне, соціальне, розумове та духовне виховання української молоді на основі козацьких морально-світоглядних цінностей, формування засад здорового способу життя засобами туризму, спорту, військово-патріотичного виховання нині є надзвичайно актуальним.
Також цього тижня, 19 жовтня, відбувся відбірковий турнір із шахів. Учасники шкільного етапу змагання (Горін Іван, Жеребков Денис, Чишко Микита, Петрушенко Валерія) розповіли, наскільки захоплюючими були партії тих учнів, які відвідують заняття в шаховому клубі. Думаю, що батькам і дітям варто звернути увагу на цей вид спорту, адже шахи розвивають творче й тактичне мислення, інтелект, покращують пам'ять, формують відповідальність за ухвалені рішення, а саме цього бракує нині багатьом учням.
Немає коментарів:
Дописати коментар